Опис

 

Костюм чоловічий, для захисту від загальних виробничих забруднень і механічних впливів. Костюм складається з куртки і штанів.

Куртка  пряма, подовжена з потайною застібкою на металевих ґудзиках. Спинка з відрізною кокеткою, з м’якими складками для вільного облягання. Комір відкладний, вточений. По низу куртки розташовано приточений пояс, з хлястиками для регулювання ширини низу куртки, на ґудзиках (металеві «джинсові» на «ніжці»). Пілочки з відрізними кокетками і рельєфами. На пілочках – по дві нагрудних накладних кишені з клапанами на липучках. У  нижній частині  пілочки  врізні кишені у  рельєфних швах .

Рукава одношовні з приточеним манжетом на ґудзику (металева «джинсова» на «ніжці»), з посиленими накладками в області ліктя. На лівому  рукаві  розміщена  кишеня-книжка  з клапаном на липучці.

Штани прямі, на вточеному поясі  з хлястиками. На передній частині брюк настрочені дві бічних накладних косих кишені, з посиленою строчкою. Застібка «гульфик» на металевих  ґудзиках. Передні частини штанин  з виточками по талії. Всі шви оброблені подвійною посиленою строчкою.

              Основна тканина: Саржа;

Щільність: 255 г/м2;

Склад: 100% бавовна

Колір: Волошковий

              

Додаткова інформація

Колір

Волошковий, Зелений

X