Опис

Костюм   складається з куртки і  напівкомбінезона.
Куртка пряма, з потайною застібкою на ґудзиках . По низу куртки пришитий приточений пояс на резинці. На пілочках розташовані дві нагрудних накладних кишені з клапанами на липучках. Внизу пілочок – по дві бічних косих накладних кишені, в які вточено  кант з оздоблювальної  тканини.

Спинка та пілочки з відрізними кокетками, по краю  кокетки нашито  світлоповертаючу  стрічку  (ширина 2,5  см).  Рукав одношовний ( або  двошовний) вточений, з приточеним манжетом на ґудзику. Комір відкладний.

Напівкомбінезон з бічною застібкою на ґудзиках з бретелями  на фастексах. Перед напівкомбінезона з відрізним нагрудником, на якому  пришита накладна кишеня з клапаном на липучці. Застібка – гульфик на ґудзиках. На передній частині напівкомбінезона настрочено дві бічних накладних кишені. На рівні коліна на передній половинці штанів настрочені  наколінники. Під посилюючою накладкою ( наколінник)  нашито дві світлоповертаючі  стрічки (ширина 2,5  см), які  розміщено  по  краю  кольорової вставки  із  оздоблюючої тканини.
По лінії талії спинки напівкомбінезона вставлена ​​резинка.

Основна тканина: Грета;

Щільність: 220 г/м2;

Склад 53%-бавовна; 47% -п е;

Додаткова інформація

Колір

Зелений, Синій

X