Опис

 

Костюм чоловічий для захисту від загальних виробничих забруднень та механічного впливу.

Костюм складається з куртки та напівкомбінезона.

Куртка  пряма, подовжена з потайною застібкою на металевих ґудзиках. Спинка з відрізною кокеткою, з м’якими складками для вільного облягання. Комір відкладний, вточений. По низу куртки розташовано приточений пояс, з хлястиками для регулювання ширини низу куртки, на ґудзиках (металеві «джинсові» на «ніжці»). Пілочки з відрізними кокетками і рельєфами. На пілочках – по дві нагрудних накладних кишені з клапанами на липучках. У  нижній частині  пілочки  врізні кишені у  рельєфних швах .

Рукава одношовні з приточеним манжетом на ґудзику (металева «джинсова» на «ніжці»), з посиленими накладками в області ліктя. На лівому  рукаві  розміщена  кишеня-книжка  з клапаном на липучці.

Напівкомбінезон з бічною застібкою на ґудзиках ( «джинсових металевих» на «ніжці»). Перед напівкомбінезона з відрізним нагрудником, на якому  пришита накладна кишеня з відділенням під ручку, маркер тощо. На передній частині напівкомбінезону настрочені  дві бічних накладних косих кишені, з посиленою строчкою. Застібка гульфик на металевих  ґудзиках . По лінії талії ширина спинки регулюється ​​ еластичною  стрічкою. Довжина напівкомбінезона регулюється бретелями з еластичною  стрічкою.  На передніх краях бретелей пришиті металеві комбінезонні застібки.

Передні частини напівкомбінезону з посиленими накладками в області колін.

Всі шви оброблені подвійною посиленою строчкою.

Основна тканина: Саржа;

Щільність: 260 г/м2;

Склад: 100% -бавовна;

Колір: зелений

 

 

Додаткова інформація

Колір

Волошковий, Зелений

X