Опис

Куртка  пряма, подовжена, з деталями оздоблювальної тканини ,із застібкою на блискавці і вітрозахисною планкою на текстильній застібці. Спинка подовжена, низ заокруглений .
На рівні талії розміщена внутрішня куліска, об’єм якої регулюється фіксатором.

Пілочки з відрізними кокетками з оздоблювальної тканини, по краю кокетки пришито світловідбивний  кант ( сірий 3 мм) . На правій пілочці розташована  одна нагрудна кишеня – застібка на блискавці.  Внизу пілочок – по дві косих врізні  кишені.

Рукави – трьох шовні, верхня частина рукавів з оздоблювальної тканини, в швах  вшито  світло відбивний кант. Рукави з приточеним манжетом на еластичній стрічці із реверсивною застібкою (хлястик на липучці).

Комір  стійка. Капюшон з вітрозахисним клапаном, який застібається на  текстильну застібку, складається з трьох частин. По лицьовому зрізу об’єм регулюється еластичним шнуром з подвійним фіксатором, додаткова регуляція об’єму  по середній частині капюшона, за допомогою еластичного шнура та  подвійного фіксатора. Середня частина капюшона розрізна ,з вставленими світло відбивними кантами. Кріпиться до куртки  на блискавці .

Тканина: Дюспо Мілкі .  Щільність 80 г/м2.  Склад : 100  %  поліестер з вологостійким просоченням;

Утеплювач: синтепон;
Щільність: 300 г/ м2 ( пілочки і спинка), 200  г/м2 (рукави).

X