Опис

Костюм чоловічий для захисту від загальних виробничих забруднень і механічних впливів. Складається з куртки і напівкомбінезона.

Куртка пряма,  з потайною застібкою на ґудзики та наскрізною застібкою вгорі планки. По низу куртки приточено пояс на резинці. Пілочки та спинка з відрізною кокеткою, по краю кокетки пришито світловідбивний  кант ( сірий 10 мм) . На пілочках знаходяться  дві нагрудних накладних кишені з клапанами на текстильній застібці.  Внизу пілочок – по дві бічних косих накладних кишені, в які вточено  світловідбивний  кант.

Рукави – трьохшовні, в швах  вточений світло відбивний кант, з приточеним манжетом із застібкою (хлястик на липучці). Комір відкладний, вточений.

Напівкомбінезон з бічною застібкою на ґудзиках, з бретелями на фастексах . По лінії талії спинки напівкомбінезона вставлена еластична тасьма.
Перед напівкомбінезона з відрізною грудкою, на якій пришита накладна кишеня з клапаном на липучці. Пояс  з хлястиками  . На передній частині штанів настрочені дві бічних накладних косих кишені. Застібка «гульфик» на  ґудзиках. На рівні коліна на передній половинці штанів настрочені об’ємні наколінники з виточками. Над і під посилюючою накладкою ( наколінник)  вточено світлоповертаючий кант.

На лівій передній половинці штанів розташована накладна кишеня з клапаном на текстильній застібці.

Основна тканина : Саржа

Склад: 35%-бавовна; 65%-п/е

Щільність: 245 г/м2

Основний колір: сірий

Колір оздоблення : помаранчевий

 

X