Опис

Костюм чоловічий для захисту від загальних виробничих забруднень і механічних впливів. Складається з куртки і напівкомбінезона.

Куртка пряма,  з потайною застібкою на металеві ґудзики  та текстильною застібкою внизу планки. По низу куртки приточено пояс на резинці. Пілочки з відрізними кокетками, по краю кокетки пришито світловідбивний  кант. На пілочках знаходяться  дві нагрудних накладних кишені з клапанами на текстильній застібці. Ліва кишеня з  відділенням для олівця. Внизу пілочок – по дві бічних косих накладних кишені, в які вточено  світловідбивний  кант.

За спинкою від кокетки і від пояса зроблені защіпи для вільного облягання.

Рукави – трьохшовні, в швах  вточений світло відбивний кант, з приточеним манжетом із реверсивною застібкою. Комір відкладний, вточений.

Напівкомбінезон з бічною застібкою на ґудзиках. На передніх краях бретелей пришиті бретелях на фастексах  . Довжина бретелей регулюється резинкою.
По лінії талії спинки напівкомбінезона вставлена еластична тасьма.
Перед напівкомбінезона з відрізною грудкою, на якій пришита накладна кишеня з клапаном на липучці. Пояс  з хлястиками  . На передній частині штанів настрочені дві бічних накладних косих кишені. Застібка «гульфик» на   металевих ґудзиках. На рівні коліна на передній половинці штанів настрочені об’ємні наколінники з виточками. Над і під посилюючою накладкою ( наколінник)  вточено світлоповертаючий кант.

На лівій передній половинці штанів розташована накладна кишеня з клапаном на текстильній застібці.

Основна тканина : Саржа  змішана
Основний колір: сірий

Колір оздоблення : помаранчевий

X