Опис

Короткий опис моделі: чоботи рибацькі заброди-болотники з припаяним верхом герметичні
Захисні властивості:
ДСТУ EN ISO 20347:2015,
ДСТУ EN ISO 6110:2001Матеріал чобіт: полівінілхлорид (ПВХ, PVC)
Матеріал надставки: високотехнологічний пластикат з полівінілхлориду, поліуретану та нітрільного каучуку на поліестеровій основі, вкритій пластикатом з обох боків.
Щільність матеріалу надставки: 650 г/м2.
Розмірний ряд: з 41 по 46
Колір – темно-зелений (олива).

Чоботи – заброди вироблені за сучасної технологією зварювання з використання високотехнологічного обладнання, що гарантує їх 100% водонепроникність, а також виключення варіантів розклеювання та розсихання швів.

Чоботи мають властивості стійкості до кислот, лугів, морозу, бензину, жирів, олив та ультрафіолету. Особлива будова двошарової підошви чобота дозволяє тривалий час ходити нерівною поверхнею без відчуття дискомфорту. Також завдяки матеріалу, відсутнє відчуття холодної підошви. В таких чоботях ноги менше втомлюються та знаходяться в теплі.

Надставка чобота-заброда виготовлена з міцного водонепроникного матеріалу с додаванням нітрілу та поліуретану, що забезпечує хімічну стійкість до кислот, лугів та агресивних розчинів, високу атмосферостійкість та стійкість до сонячних променів. Цей матеріал використовується для виготовлення ізолюючих костюмів хімзахисту. В порівнянні зі звичайними тканинами з полівінілхлориду, які зазвичай використовують для забродів та напівкомбінезонів, такий матеріал має завищені показники механічної стійкості.

Область колін посилена додатковим шаром матеріалу.
Використовуються при проведенні рятувальних, аварійних та ремонтних робіт на водопровідно-каналізаційних системах та інших комунікаціях, а також при роботі на промислових риболовних судах, хімічному, металургічному, гірничодобувному виробництві тощо.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Чоботи-заброди з припаяним верхом OB SRC”“

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

X